House In Lava Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 85 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    House In Lava Villa Bifrost van 85 vierkante meter bevindt zich op 5-minuten loopafstand van Illugastaðir Farm en is van alle gemakken voorzien, zoals draadloos internet en privéparkeren. Deze 3-slaapkamer villa bevindt zich op een steenworp afstand van Grabrok Crater en nodigt gasten uit om te ontspannen in een bubbelbad.

    Dit vakantiehuis biedt een welgelegen locatie, op minder dan 250 meter afstand van Bifröst University, terwijl de Glanni op maar 1 km ervandaan ligt. De gesitueerde in Bifrost House In Lava Villa biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Hreðavatn, op 2 km verderop.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Een droger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    House In Lava Villa biedt een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. Gasten kunnen Europese gerechten proberen in 1933 Hredavatnsskali, geplaatst op 7 minuten loopafstand. Bifroest busstation bevindt zich op een paar stappen verwijderd van de 1-badkamer woning en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving. Er is een terras beschikbaar en in de buurt van deze accommodatie en u kunt van wandelen genieten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerHG-00012508

    Kameropties bij House In Lava Villa Bifrost

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Een droger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    House In Lava Villa Bifrost Natuur foto House In Lava Villa Bifrost Buitenkant foto House In Lava Villa Bifrost Buitenkant foto House In Lava Villa Bifrost Voorzieningen foto House In Lava Villa Bifrost Natuur foto House In Lava Villa Bifrost Kamer foto House In Lava Villa Bifrost Natuur foto House In Lava Villa Bifrost Voorzieningen foto House In Lava Villa Bifrost Buitenkant foto House In Lava Villa Bifrost Natuur foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 85 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij House In Lava Villa Bifrost

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van House In Lava Villa Bifrost

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in IJsland

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van House In Lava Villa?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk Grabrok Crater bereiken, gelegen op 150 meter afstand van House In Lava Villa, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals Illugastaðir Farm, gelegen op 5 minuten wandelen ervan.
    • Is er een keuken aanwezig in House In Lava Villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei, is beschikbaar in House In Lava Villa.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in House In Lava Villa?
      Degenen die in House In Lava Villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    House In Lava Villa Bifrost